Noc Otwartych Sądów

Piątkowe zajęcia pozalekcyjne? Tym razem trochę inaczej!
Zamiast szkolnych ławek — sale rozpraw.
Zamiast kartkówki — policyjne radiowozy.
A zamiast pytania „kto jest nieprzygotowany?” – „czy ktoś chce przymierzyć kamizelkę kuloodporną?”

Podczas „Nocy Otwartych Sądów” w Poznaniu uczniowie klas 2a i 5a mogli zobaczyć, jak wygląda praca sądu, Policji i Służby Więziennej od kulis. Były psy policyjne, specjalistyczny sprzęt, wozy służbowe i mnóstwo ciekawostek, które zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie
Na szczęście wróciliśmy wszyscy… i nikt nie został na sali rozpraw 😉