12 czerwca Osiemdziesiątka Dziewiątka włączyła się w ogólnopolską akcję „Jak nie czytam, jak czytam”, tworząc naprawdę świetną atmosferę wspólnego obcowania z książką. Przez 20 minut wspólnego czytania, które odbyło się na szkolnym dziedzińcu, cała społeczność szkolna zanurzyła się w lekturze – każdy w swojej, ale wszyscy razem.
Uczniowie i nauczyciele chętnie dołączyli do akcji, pokazując, że czytanie może być przyjemnością, chwilą oddechu i wspólnym doświadczeniem. To był moment, który pięknie połączył szkolną społeczność i udowodnił, że książki wciąż mają moc.











































