W szkolnym konkursie z etyki dla klas I-III
„Misja – dobry uczynek!” zwyciężają:
1 miejsce – Antonina Franka
2 miejsce – Nina Rutkowska
W szkolnym konkursie dla klas IV-VI
Etyka, to ważne!”, zwyciężają:
1 miejsce – Zelda Plenzler
2 miejsce – Sonia Azarko i Oliwia Krasińska-Wiśniewska!
Dziękujemy za twórcze prace.
Gratulujemy zwycięzcom!


