W ramach realizowanego projektu klasowego „Kierunek muzeum” uczniowie klasy 2b odwiedzili Wielkopolskie Muzeum Niepodległości i czasową wystawę „Mela i szczun na historycznej ścieżce”. Zwiedzając wystawę, dzieci podążały historycznym szlakiem i poznawały najważniejsze wydarzenia regionalnej historii.
Serdecznie polecamy wystawę, którą będzie można odwiedzać do końca września.



























