Dzisiejsze zajęcia dostarczyły uczniom klasy 2a nie tylko okazji do ćwiczenia sprawności dłoni, ale także mnóstwo radości i satysfakcji. Dzieci z dużym zaangażowaniem przeplatały kolorową włóczkę przez otwory w drewnianych słonikach, doskonaląc precyzję ruchów, koncentrację oraz cierpliwość.Największą radość sprawiło jednak ukończenie własnego słonika. Uczniowie zgodnie uznali, że będzie on ich talizmanem na szczęście, przypominającym, że dzięki wytrwałości i zaangażowaniu można osiągnąć wyznaczony cel. Każdy słonik jest wyjątkowy, tak jak jego właściciel. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Ewy, która pamięta o naszej klasie i dba o to, by nie zabrakło nam ciekawych materiałów rozwijających kreatywność oraz nowe umiejętności. Dziękujemy za życzliwość, wsparcie i serce okazywane naszym uczniom.












