Uczniowie klasy 2a wzięli udział w realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Bezpiecznie i zdrowo z Małpką Iwoną” 🐒 W ramach działań projektowych uczniowie ćwiczyli prawidłowe formy witania się z różnymi osobami 🤝 oraz podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu 🩹 Zajęcia miały charakter praktyczny. W trakcie zajęć wykorzystywano m.in. stetoskop 🩺 opaskę pielęgniarską ⛑️ emotki 😊 oraz tytułową małpkę🐒projektu, co sprzyjało aktywnemu zaangażowaniu uczniów oraz utrwalaniu zdobytych wiadomości 📘


















