Wiosna w 2b

Klasa 2b powitała wiosnę!
Uczniowie klasy 2B postanowili uczcić pierwszy dzień astronomicznej wiosny w sposób szczególny – poprzez posadzenie jodły, która wcześniej była świątecznym drzewkiem w klasie. Wspólnie z Panem Arturem przygotowali miejsce na placu zabaw, wykopali dołek i ostrożnie umieścili w nim jodłę. Każdy uczeń miał swój udział – jedni podlewali, inni przysypywali ziemią. To wydarzenie nie tylko wprowadziło wszystkich w wiosenny nastrój, ale też stało się lekcją troski o przyrodę i odpowiedzialności za rośliny. Teraz uczniowie będą mogli obserwować, jak ich drzewko rośnie i zmienia się wraz z porami roku.