Miło nam poinformować, że w ogólnopolskim konkursie kulinarnym „ZDROWA KANAPKA” w ramach projektu „Gotować każdy może” III miejsce zajęła Laura Kroczek, uczennica klasy 3b.
Jej zdrowa kanapka zachwyciła jury swoim wyglądem oraz pomysłowym i apetycznym wykonaniem.
Brawo Laura!
Wspaniała kreatywność, estetyka i kulinarna wyobraźnia.
Życzymy dalszych sukcesów i wielu inspiracji!



